SEA podložka do vany, 69x39cm, s protiskluzem, PVC, multi color
Kód: 8532Detailní popis produktu
Uchycení pomocí přísavek| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 69x39 cm |
| Délka | 690 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Barva | Vícebarevné |
| Materiál | PVC |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost | 0.4470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128776 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové předložky protiskluzové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8590913128776 |
| Šířka: | 390mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 690mm |
| Materiál: | PVC |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koupelnová předložka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
