SAMBA stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, chrom
Kód: SB131Detailní popis produktu
Cenově dostupná série SAMBA obsahuje širokou nabídkou sortimentu, pro kterou je oblíbená u hoteliérů a projektantů.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| Rozměr | 220x800 mm |
| Průměr | 220 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 2.4660 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913829499 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojany s držákem toaletního papíru |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.47 kg |
| EAN: | 8590913829499 |
| Průměr: | 220mm |
| Šířka: | 220mm |
| Výška: | 800mm |
| Hloubka: | 220mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | SAMBA |
| Série ID: | series.133500468461910 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
