Ruční sprcha, 200mm, gun metal
Kód: DO381Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 217 mm |
| Hloubka | 15 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124228 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8590913124228 |
| Šířka: | 35mm |
| Výška: | 217mm |
| Hloubka: | 15mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | Jedna funkce;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
