Ruční sprcha, 185mm, měď mat
Kód: DO221Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 28 mm |
| Šířka | 28 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hloubka | 28 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost | 0.2530 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122293 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8590913122293 |
| Průměr: | 28mm |
| Šířka: | 28mm |
| Výška: | 185mm |
| Hloubka: | 28mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | Jedna funkce;AntiCalc;PVD povrchová úprava |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
