Ruční masážní sprcha, 5 režimů, 100x100mm, ABS/chrom
Kód: SC056Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 240 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Mlha, Déšť/Masáž, Déšť/Mlha |
| Ostatní | Více funkcí, AntiCalc |
| Hmotnost | 0.1100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998485 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8590913998485 |
| Šířka: | 100mm |
| Výška: | 240mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | Více funkcí;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť;Masáž;Mlha;Déšť/Masáž;Déšť/Mlha |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
