Ruční masážní sprcha, 3 režimy sprchování, silikon trysky, průměr 120mm, ABS/gun metal
Kód: SK879GMDetailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 120 mm |
| Výška | 253 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž |
| Ostatní | Více funkcí, AntiCalc |
| Hmotnost | 0.2110 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124242 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8590913124242 |
| Průměr: | 120mm |
| Výška: | 253mm |
| Hloubka: | 55mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | Více funkcí;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť;Masáž;Déšť/Masáž |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
