Rozeta 90/32mm, výška 45mm, chrom
Kód: 115.340.5Detailní popis produktu
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Průměr | 90 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Hmotnost | 0.1010 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019952010625 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krycí rozety pro sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8019952010625 |
| Průměr: | 90mm |
| Šířka: | 90mm |
| Výška: | 90mm |
| Hloubka: | 45mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 32mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
