Rozeta 78/50mm, výška 34mm, ABS/bílá
Kód: 155.188.0Detailní popis produktu
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 78 mm |
| Výška | 78 mm |
| Hloubka | 34 mm |
| Průměr | 78 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Hmotnost | 0.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997051 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krycí rozety pro sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8590913997051 |
| Průměr: | 78mm |
| Šířka: | 78mm |
| Výška: | 78mm |
| Hloubka: | 34mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 50mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
