ROTA BLACK vanová zástěna skládací 900mm, čiré sklo
Kód: FB900Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Typ otevírání | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973222 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové sprchové zástěny sklopné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 21.5 kg |
| EAN: | 8590913973222 |
| Šířka: | 900mm |
| Výška: | 1500mm |
| Balení: | 1ks |
| Typ otevírání: | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Tloušťka skla: | 6mm |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
