ROLLER sklenka na postavení, hnědá
Kód: 2105107Detailní popis produktu
Jednoduché zdobení jemnými vodorovnými drážkami, kombinace s bambusem a tlumené zemité barvy si přímo říkají o umístění doplňků ROLLER do koupelny zařízené v přírodním stylu.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | ROLLER |
| Rozměr | 65x113 mm |
| Průměr | 65 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 113 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.1990 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956210513 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleničky, držáky na zubní kartáčky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 4006956210513 |
| Průměr: | 65mm |
| Šířka: | 65mm |
| Výška: | 113mm |
| Hloubka: | 65mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Polyresin |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | ROLLER |
| Série ID: | series.243619134971705 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
