ROLLER dávkovač mýdla na postavení, béžová
Kód: 2105509Detailní popis produktu
Jednoduché zdobení jemnými vodorovnými drážkami, kombinace s bambusem a tlumené zemité barvy si přímo říkají o umístění doplňků ROLLER do koupelny zařízené v přírodním stylu.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | ROLLER |
| Rozměr | 60x205 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 290 ml |
| Hmotnost | 0.2692 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956210490 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače mýdla na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 4006956210490 |
| Průměr: | 60mm |
| Šířka: | 60mm |
| Výška: | 205mm |
| Hloubka: | 60mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Bambus;Polyresin |
| Objem dávkovače: | 290ml |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | ROLLER |
| Série ID: | series.243619134971705 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
