RIKO sklenka na postavení, béžová
Kód: 8576Detailní popis produktu
Decentní zdobení jemným proužkem a tlumená béžová barva ve spojení s bambusem činí z doplňků RIKO jedinečnou kolekci vhodnou do koupelen v přírodním nebo minimalistickém stylu.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RIKO |
| Rozměr | 75x83 mm |
| Průměr | 75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 83 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128875 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleničky, držáky na zubní kartáčky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8590913128875 |
| Průměr: | 75mm |
| Šířka: | 75mm |
| Výška: | 83mm |
| Hloubka: | 75mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Polyresin |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | RIKO |
| Série ID: | series.263045272044777 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
