RIKO mýdlenka na postavení, béžová/bambus
Kód: 8577Detailní popis produktu
Decentní zdobení jemným proužkem a tlumená béžová barva ve spojení s bambusem činí z doplňků RIKO jedinečnou kolekci vhodnou do koupelen v přírodním nebo minimalistickém stylu.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RIKO |
| Rozměr | 124x18x80 mm |
| Šířka | 124 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.0993 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128882 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590913128882 |
| Šířka: | 124mm |
| Výška: | 18mm |
| Hloubka: | 80mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Bambus;Polyresin |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Mýdlenka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | RIKO |
| Série ID: | series.263045272044777 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
