RETRO WC kombi, zadní odpad, černá-chrom
Kód: WCSET35-RETRO-ZODetailní popis produktu
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 45x81,5x72 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hloubka | 720 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost | 40.0500 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913902093 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC kombi |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 40.05 kg |
| EAN: | 8590913902093 |
| Šířka: | 450mm |
| Výška: | 815mm |
| Hloubka: | 720mm |
| Balení: | 3ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Retro |
| Ostatní: | Odpad zadní |
| Záruka: | 2 roky |
| Technologie splachování: | Standard |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko;Kotvící sada |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Série: | RETRO KERASAN |
| Série ID: | series.133500468461626 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
