RENOVA ECO LINE podlahový žlab s nerezovým roštem, L-940, DN40
Kód: 4943.304.8CDetailní popis produktu
- Konstrukce sifonu umožňuje připojení odpadu ze tří stran. Standardní připojení je střední. Změnu provedete zaslepením středového připojení a otevřením bočního.
Podlahové nerezové kanálky RENOVA ECO LINE s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný vzhled koupelny. Slouží k odvodnění podlahových ploch sprchových koutů a koupelen, kde nahrazuje sprchovou vaničku nebo podlahovou vpusť.
VÝHODY RENOVA ECO LINE:
- Vyjímatelný čistící kus pro pravidelné čištění a kontrolu nebo vyčištění navazujícího potrubí
- K dispozici je kompletní sortiment příslušenství k napojení hydroizolace pro dosažení dokonalého utěsnění v celé koupelně
- Průtok 39 l/min je dostatečný pro většinu běžných sprch
- Instalační výška jen 80 mm je vhodná pro rekonstrukce koupelen
- Šířka roštu 45 mm
- Součástí balení je izolační tkanina a hydroizolační folie
- Materiál - nerez satin AISI 316
Rošty
Rošty kanálků RENOVA ECO LINE mají celkovou šířku jen 45 mm, jedinečný tvar a dokonale hladký povrch díky kartáčování do saténového lesku.
Stavitelné nohy
Výškově stavitelné nožičky pomohou usadit kanálek do potřebné výšky a výrazně usnadní instalaci.
Izolační tkanina
Izolační tkanina pro dosažení dokonalé hydroizolace.
Snadná údržba
Uživatelský komfort zvyšuje účinný protizápachový uzávěr, který obsahuje mřížku pro zachycení vlasů. Lze snadno demontovat a čistit. Poskytuje plný přístup do odpadního potrubí pro případné čištění.
UPOZORNĚNÍ!
- Odváděcí kapacita žlábku není určena pouze kapacitou odtoku žlábku samotného, ale také odpadním potrubím, na které bude napojen.
- Délka odpadního potrubí až k vertikální odpadní trubce kanalizace musí být co nejkratší.
- V odpadním potrubí musí být co nejméně ohybů.
- Odpadní potrubí musí mít dostatečný spád, alespoň 2 cm/bm. Sprchové žlábky jsou k dostání v různých délkách. Pečlivě zkontrolujte, zda jste k vymezenému prostoru zvolili správnou délku kanálku.
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Série | RENOVA ECO LINE |
| Délka | 940 mm |
| Výška | 54 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Délka sprchového kanálku od | 940 mm |
| Délka sprchového kanálku do | 940 mm |
| Průtok | 39 l/min |
| Hmotnost | 2.2430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019952202129 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové odtokové žlaby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.24 kg |
| EAN: | 8019952202129 |
| Výška: | 54mm |
| Balení: | 1ks |
| Instalace: | Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu: | 40mm |
| Délka: | 940mm |
| Materiál: | Plast |
| Délka sprchového kanálku od: | 940mm |
| Délka sprchového kanálku do: | 940mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Průtok: | 39l/min |
| Série: | RENOVA ECO LINE |
| Série ID: | series.246939144685476 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
