REEMA keramické umyvadlo 45x35cm, bílá
Kód: NP440Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 45x12x34,5 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 345 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost | 10.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122477 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasická umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10.8 kg |
| EAN: | 8590913122477 |
| Šířka: | 450mm |
| Výška: | 120mm |
| Hloubka: | 345mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
