RANA volně stojící vana 170x80x58cm, bílá
Kód: 68638Detailní popis produktu
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 170x80x58 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 580 mm |
| Objem | 230.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Do prostoru |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost | 54.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729012290 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 54 kg |
| EAN: | 8590729012290 |
| Šířka: | 800mm |
| Výška: | 580mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Do prostoru |
| Instalace: | Samostojná |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 230l |
| Délka: | 1700mm |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení neobsahuje: | Sifon;Vanová souprava |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
