RAINFALL hlavová sprcha, průměr 250mm, nerez lesk
Kód: RN574Detailní popis produktu
Hlavová sprcha Rainfall nabízí intenzivní pocit ze sprchování. Z trysek vytékají místo jednoho proudu čtyři jemné proudy, které navozují pocit hebkého deště.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 250 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Perličkový déšť |
| Hmotnost | 1.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994203 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8590913994203 |
| Průměr: | 250mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | 1 cesta |
| Funkce sprchy: | Perličkový déšť |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
