Q-START krycí rozeta pro středové připojení, chrom
Kód: QS515CDetailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 120x70 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 0.1300 kg |
| EAN | 8590913115493 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krycí rozety pro připojovací sady ventilů a záslepky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590913115493 |
| Šířka: | 120mm |
| Výška: | 70mm |
| Hloubka: | 10mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
