PURA WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá ExtraGlaze
Kód: WCSET881711-PURADetailní popis produktu
Série PURA se vyznačuje racionálním designem a stylovou elegancí. Konzervativní tvary, které obratně vyvažují rovné linie a měkké zaoblení, jsou výsledkem dlouhého procesu navrhování a vývoje. Nenápadná čistota linií dodává výrobkům této řady eleganci a nádech luxusu a kultivovanosti, který se hodí k jednoduchému, ale vkusnému stylu GSI.
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Extraglaze® Antibacterial
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 36x82x68 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hloubka | 680 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost | 51.8500 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977404 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC kombi |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 51.85 kg |
| EAN: | 8590913977404 |
| Šířka: | 360mm |
| Výška: | 820mm |
| Hloubka: | 680mm |
| Balení: | 3ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Ostatní: | ExtraGlaze;Odpad spodní;Odpad zadní |
| Záruka: | 2 roky |
| Technologie splachování: | Standard |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko;Kotvící sada |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Série: | PURA |
| Série ID: | series.132869108269174 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
