PURA BIG bidet stojící 36x55cm, bílá ExtraGlaze
Kód: 8872111Detailní popis produktu
Série PURA se vyznačuje racionálním designem a stylovou elegancí. Konzervativní tvary, které obratně vyvažují rovné linie a měkké zaoblení, jsou výsledkem dlouhého procesu navrhování a vývoje. Nenápadná čistota linií dodává výrobkům této řady eleganci a nádech luxusu a kultivovanosti, který se hodí k jednoduchému, ale vkusnému stylu GSI.
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Extraglaze® Antibacterial
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost | 26.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161957 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidety na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 26.65 kg |
| EAN: | 8052015161957 |
| Šířka: | 360mm |
| Výška: | 420mm |
| Hloubka: | 550mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Ostatní: | ExtraGlaze;Skryté uchycení |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| 3D model: | ANO |
| Série: | PURA |
| Série ID: | series.132869108269174 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
