PURA bidet závěsný, 36x55cm, blush mat
Kód: 8865124Detailní popis produktu
Sanitární keramika PURA COLOR
Série PURA COLOR se vyznačuje racionálním designem a stylovou elegancí. Konzervativní tvary, které obratně vyvažují rovné linie a měkké zaoblení, jsou výsledkem dlouhého procesu navrhování a vývoje. Nenápadná čistota linií dodává výrobkům této řady eleganci a nádech luxusu a kultivovanosti, který se hodí k jednoduchému, ale vkusnému stylu GSI.
Série PURA COLOR zahrnuje keramická umyvadla na desku, závěsné WC mísy a bidety v 8 barevných variacích. 
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Charakteristika série:
- Hranatá umyvadla s decentně zaoblenými rohy a štíhlou hranou
- Oválná a kulatá umyvadla se štíhlou hranou
- Umyvadla lze doplnit výpustí s keramickou zátkou ve stejné barvě
- WC mísy se splachovacím systémem SwirlFlush® a SAVE WATER, který umožňuje splachovat pouze 4,5 litry vody
- Sedátka k závěsným WC opatřena systémem SOFT CLOSE (pomalé sklápění) a QUICK RELEASE (odnímatelné sedátko)
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x28x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost | 21.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169991 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné bidety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 21.26 kg |
| EAN: | 8052015169991 |
| Šířka: | 360mm |
| Výška: | 280mm |
| Hloubka: | 550mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Ostatní: | Skryté uchycení |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| 3D model: | ANO |
| Série: | PURA COLOR |
| Série ID: | series.227530187472987 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
