PUNO podstavec s umyvadlem 550x860x360mm, zlato mat
Kód: SKA570-5-01Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PUNO |
| Rozměr | 55x86x36 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Hmotnost | 15.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913982996 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové stolky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15.8 kg |
| EAN: | 8590913982996 |
| Šířka: | 550mm |
| Výška: | 860mm |
| Hloubka: | 360mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Ocel |
| Typ skříňky: | Otevřená |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | K postavení |
| Série: | PUNO |
| Série ID: | series.167666933302437 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
