PUNO podstavec s umyvadlem 375x870x448xmm, černá
Kód: SKA380-2-01Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PUNO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37,5x87x44,8 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 870 mm |
| Hloubka | 448 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Hmotnost | 16.0050 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913985348 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové stolky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 16.01 kg |
| EAN: | 8590913985348 |
| Šířka: | 375mm |
| Výška: | 870mm |
| Hloubka: | 448mm |
| Balení: | 4ks |
| Materiál: | Ocel |
| Typ skříňky: | Otevřená |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | K postavení |
| 3D model: | ANO |
| Série: | PUNO |
| Série ID: | series.167666933302437 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
