PUNO podstavec pod umyvadlo 400x820x360mm, zlato mat
Kód: SKA570-5Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PUNO |
| Rozměr | 40x82x36 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Hmotnost | 6.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982972 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole pod umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 8590913982972 |
| Šířka: | 400mm |
| Výška: | 820mm |
| Hloubka: | 360mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení |
| Série: | PUNO |
| Série ID: | series.167666933302437 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
