PRIORI keramické umyvadlo na desku, Ø 41,5cm, měď
Kód: PI040Detailní popis produktu
Keramická umyvadla na desku PRIORI jsou novým trendem pro zařizování koupelen. Jsou příjemná na dotek a zároveň nevyžadují náročnou údržbu. Přitažlivý design a funkčnost těchto výrobků splňuje vysoké nároky moderního bydlení.
- vyrobena klasickým postupem s rozdílným způsobem finální úpravy
- některá jsou opatřena vnější dekorační ražbou, jiná grafickým dekorem nebo ruční malbou
- originální textura každého umyvadla podpoří nezaměnitelnost koupelny
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PRIORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 41,5x13,5 cm |
| Průměr | 415 mm |
| Šířka | 415 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913984501 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8590913984501 |
| Průměr: | 415mm |
| Šířka: | 415mm |
| Výška: | 135mm |
| Hloubka: | 415mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| 3D model: | ANO |
| Série: | PRIORI |
| Série ID: | series.133500468461623 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
