PRIDE STRIP kulaté zrcadlo s LED osvětlením v rámu ø 90cm, zlato
Kód: PD950Detailní popis produktu
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Ochrana proti korozi
Zrcadlo s ochranou proti korozi (neobsahuje měď).
U běžných zrcadel se po nanesení reflexní vrstvy nanese ochranná vrstva obsahující síran měďnatý. V závislosti na prostředí (typicky zvýšená vlhkost) může měď časem zhnědnout, což se projeví korozí v podobě tmavých teček až map, které se objeví při okrajích zrcadla.
Zrcadla bez obsahu mědi jsou naproti tomu vyráběna procesem chemické sedimentace, kdy se místo mědi použije speciální kovový film a následně se nanese vrstva laku pro chemickou a fyzikální ochranu. Tato zrcadla jsou 3x odolnější vůči korozi a díky absenci škodlivých chemikálií jsou navíc šetrnější pro životní prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PRIDE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90 cm |
| Průměr | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 900 mm |
| Barva rámu | Zlato |
| Materiál | MDF |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 23.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1968 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost | 10.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115240 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kulatá zrcadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10.3 kg |
| EAN: | 8590913115240 |
| Průměr: | 900mm |
| Šířka: | 900mm |
| Výška: | 900mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | MDF |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Příkon: | 23W |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost: | 1968lm |
| Výbava: | Ochrana proti korozi |
| Typ zrcadla: | Zrcadla s osvětlením;Zrcadla v rámu |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 20000hod. |
| Tvar: | Kruh |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Barva rámu: | Zlato |
| 3D model: | ANO |
| Série: | PRIDE |
| Série ID: | series.173447959281888 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
