PRESTIGE odpadkový koš nástěnný s víkem a uchycením pytlů, 42l, bílá
Kód: A74101-1Detailní popis produktu
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 420x600x280 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Objem | 42.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 26 - 50 litrů |
| Instalace | Na postavení, Závěsná |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost | 1.8060 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913969225 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do veřejných prostor PUBLIC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.81 kg |
| EAN: | 8590913969225 |
| Šířka: | 420mm |
| Výška: | 600mm |
| Hloubka: | 280mm |
| Balení: | 3ks |
| Objem: | 42l |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koš 26 - 50 litrů |
| Instalace: | Na postavení;Závěsná |
| Výbava: | Klasické koše |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
