PREMIO deska kompozit 80x23,5cm, černá mat
Kód: PRE010-3535Detailní popis produktu
- Otvor pro baterii/výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x1,2x23,5 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 235 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost | 3.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115912 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.59 kg |
| EAN: | 8590913115912 |
| Šířka: | 800mm |
| Výška: | 12mm |
| Hloubka: | 235mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Kompozit |
| Typ skříňky: | Deska |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
