PRACTICO keramické umyvadlo nábytkové 80x40cm, bílá
Kód: 44080Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x40 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998140 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasická umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15.5 kg |
| EAN: | 8590913998140 |
| Šířka: | 800mm |
| Výška: | 165mm |
| Hloubka: | 400mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Nábytkové umyvadlo |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby;Do nábytku |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
