POWERFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, zlato mat
Kód: FLEX150GODetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Délka | 1500 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Klasická |
| Hmotnost | 0.3740 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123849 |
| Taric | 73269050 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hadice, průchodky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8590913123849 |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 1500mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Klasická |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
