POWERFLEX kovová sprchová hadice, 200cm, černá mat
Kód: FLEX200BDetailní popis produktu
Anti-twist systém
Systém, který zabraňuje přetočení. Je ukryt v kónusu hadice a zabraňuje jejímu překroucení.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 2000 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Klasická |
| Ostatní | Anti-twist systém |
| Hmotnost | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123757 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hadice, průchodky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8590913123757 |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 2000mm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Klasická |
| Ostatní: | Anti-twist systém |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
