POSH WC štětka na postavení, mramor, šedá
Kód: 2234407Detailní popis produktu
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | POSH |
| Rozměr | 100x400 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Kámen |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 1.4232 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197074 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| EAN: | 4006956197074 |
| Průměr: | 100mm |
| Šířka: | 100mm |
| Výška: | 400mm |
| Hloubka: | 100mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Kámen |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC štětka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | POSH |
| Série ID: | series.239130894141358 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
