POSH mýdlenka na postavení, mramor, šedá
Kód: 2234307Detailní popis produktu
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | POSH |
| Rozměr | 100x25 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Kámen |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.4842 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197050 |
| Taric | 68029100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 4006956197050 |
| Průměr: | 100mm |
| Šířka: | 100mm |
| Výška: | 25mm |
| Hloubka: | 100mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Kámen |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Mýdlenka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | POSH |
| Série ID: | series.239130894141358 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
