POSH miska na postavení, mramor, šedá
Kód: 2234607Detailní popis produktu
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | POSH |
| Rozměr | 280x40x160 mm |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Kámen |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Ostatní |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 1.9112 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197036 |
| Taric | 68029100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy, zásobníky, ostatní koupelnové doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.91 kg |
| EAN: | 4006956197036 |
| Šířka: | 280mm |
| Výška: | 40mm |
| Hloubka: | 160mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Kámen |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Ostatní |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | POSH |
| Série ID: | series.239130894141358 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
