PORTO závěsná WC mísa, Vortex Rimless, 35,5x52cm, bílá
Kód: PZ102VDetailní popis produktu
Sanitární keramika PORTO představuje řešení pro vyznavače hranatých tvarů. Série zahrnuje kombi WC mísu, závěsná WC a bidet.
Technologie splachování Vortex Rimless
Vortex - toalety bez tradičního oplachového kruhu. Při splachování voda vytéká z jednoho bodu a efektivně opláchne vnitřní prostor keramiky pomocí vodního víru. Tato technologie splachování je nejen účinná, ale i velmi tichá.


Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PORTO |
| Rozměr | 35,5x52 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 345 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Vortex |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost | 26.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124631 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné WC mísy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 26.3 kg |
| EAN: | 8590913124631 |
| Šířka: | 355mm |
| Výška: | 345mm |
| Hloubka: | 520mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Hranaté |
| Ostatní: | Skryté uchycení |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Technologie splachování: | Vortex |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | 3 l / 4,5 l |
| Série: | PORTO |
| Série ID: | series.133500468461622 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
