PORTAS R asymetrická vana s dvířky, 180x75x60cm, bílá
Kód: 75561Detailní popis produktu
Elegantní vana poskytuje uživatelský komfort a bezbariérový vstup díky odnímatelným magnetickým dvířkům.
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 180x75x60 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Integrovaná dvířka |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost | 30.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729058298 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany s dvířky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 30.55 kg |
| EAN: | 8590729058298 |
| Šířka: | 750mm |
| Výška: | 600mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Asymetrické |
| Instalace: | Samostojná |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 267l |
| Délka: | 1800mm |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 10 let |
| Vlastnosti: | Integrovaná dvířka |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
