Police zkracovatelná na Walk-in zástěnu 60-140cm, zlato mat
Kód: EG1446Detailní popis produktu
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 129x1420 mm |
| Délka | 1420 mm |
| Šířka | 129 mm |
| Hloubka | 1420 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný, Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.9300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998393 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a poličky na sprchové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| EAN: | 8590913998393 |
| Šířka: | 129mm |
| Hloubka: | 1420mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 1420mm |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný;Polička |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
