Police 398x95x95mm, černá mat
Kód: 33216Detailní popis produktu
- Součástí balení 3M páska pro nalepení
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 398x95x95 mm |
| Šířka | 398 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Lepení |
| Hmotnost | 1.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913112454 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 8590913112454 |
| Šířka: | 398mm |
| Výška: | 95mm |
| Hloubka: | 95mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Lepení |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
