PILOT otočné sprchové dveře 700mm
Kód: PT070WDetailní popis produktu
Ekonomická série sprchových zástěn bez funkčních kompromisů s chromovými profily. Výplň je tvořena bezpečnostním Brick sklem.
Charakteristika sprchových zástěn PILOT:
- Otočné dveře pro instalaci do niky
- Dveře tvoří pouze bezpečnostní sklo bez rámu
- V jednokřídlém provedení v rozměrech 70 až 100 cm, lze instalovat s otevíráním na pravou nebo levou stranu
- V dvoukřídlém provedení v rozměrech 80 až 100 cm
- Všechny dveře lze otevírat vně i dovnitř
- Model využívá maximální šířky vstupu
- Tvrzené Brick sklo o tloušťce 6 mm
- Výška 1900 mm
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | PILOT |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 610 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 680 mm |
| Instalační šířka do | 710 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978234 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otočné jednokřídlé sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 8590913978234 |
| Šířka: | 700mm |
| Výška: | 1900mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Dveře do niky |
| Typ otevírání: | Otevírací jednokřídlé |
| Typ výplně: | Brick sklo |
| Tloušťka skla: | 6mm |
| Vlastnosti: | Otevírání vně i dovnitř;Bezrámové provedení |
| Instalační šířka od: | 680mm |
| Instalační šířka do: | 710mm |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka vstupu: | 610mm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Série: | PILOT |
| Série ID: | series.132946417680773 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
