Papírové ručníky jednovrstvé Z, čistá celulóza, 23x33cm, balení 2860 ks, bílá
Kód: 923A143-20Z2Detailní popis produktu
- Sklad "Z"
- Balení karton 20x143 ks (cena uvedena za celé balení)
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 230x330 mm |
| Hmotnost | 8.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8002904094019 |
| Taric | 48182010 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní doplňky do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 8.85 kg |
| EAN: | 8002904094019 |
| Balení: | 1ks |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
