PANEDA umyvadlová skříňka 45x55x34,2cm, bílá
Kód: PN245Detailní popis produktu
Kolekce PANEDA je minimalistický moderní koupelnový nábytek s bezúchytkovým otevíráním. Skříňky jsou ve variantě bílá lesk a v kombinaci bílého korpusu a čel v dub emporio, provedení strip. V nabídce jsou nejžádanější rozměry umyvadlových skříněk 60 - 120 cm s oblíbenými keramickými umyvadly SLIM, které doplňuje vysoká doplňková skříňka s dvířky a 2 praktickými zásuvkami. Umyvadlové skříňky jsou vybaveny zpomalovacími výsuvy s dotahem od firmy Hettich.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | PANEDA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45x55x34,2 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 342 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost | 27.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124600 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové skříňky pro jedno umyvadlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 27.5 kg |
| EAN: | 8590913124600 |
| Šířka: | 450mm |
| Výška: | 550mm |
| Hloubka: | 342mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Zpomalovací panty |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| 3D model: | ANO |
| Série: | PANEDA |
| Série ID: | series.240767276686089 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
