PANDA držák kartáčků na postavení
Kód: 2168200Detailní popis produktu
Roztomilá sada dětských koupelnových doplňků potěší každou holčičku i každého kluka. Tím spíš, pokud jsou fanoušky filmů Kung Fu Panda.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | PANDA |
| Rozměr | 92x116x64 mm |
| Šířka | 92 mm |
| Výška | 116 mm |
| Hloubka | 64 mm |
| Barva | Bílá, Zelená |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.2122 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956169682 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleničky, držáky na zubní kartáčky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 4006956169682 |
| Šířka: | 92mm |
| Výška: | 116mm |
| Hloubka: | 64mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Polyresin |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | PANDA |
| Série ID: | series.268667384239977 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
