PACO SHORT závěsná WC mísa, Rimless, 36x47,5cm, bílá
Kód: PZ1012SHDetailní popis produktu
Sanitární keramika PACO se vyznačuje nadčasovým oblým vzhledem. Zahrnuje závěsnou WC mísu a kombi WC v provedení Rimless. Závěsné WC lze doplnit závěsným bidetem.
Technologie splachování Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičního oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutin a záhybů. Oplachová voda vytéká rozdělovačem vody pouze ze zadní části WC mísy a díky speciálnímu tvaru keramiky dokonale opláchne vnitřní prostor. Výhodou je snadná údržba a čištění WC mísy.



Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PACO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x36x47,5 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123047 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné WC mísy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 28 kg |
| EAN: | 8590913123047 |
| Šířka: | 360mm |
| Výška: | 360mm |
| Hloubka: | 475mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Ostatní: | Skryté uchycení |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Technologie splachování: | Rimless |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | 3,5 l / 5 l |
| 3D model: | ANO |
| Série: | PACO |
| Série ID: | series.133500468461620 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
