OVALI keramické umyvadlo 61x34cm, bílá
Kód: TU0721Detailní popis produktu
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 61,5x14,5x34,5 cm |
| Šířka | 615 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 345 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost | 7.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118081 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.9 kg |
| EAN: | 8590913118081 |
| Šířka: | 615mm |
| Výška: | 145mm |
| Hloubka: | 345mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
