OSAKA mýdlenka na postavení, šedá
Kód: 8655Detailní popis produktu
Zemité provedení kolekce OSAKA imitující beton kombinované s černými prvky nepotřebuje další zdobení. Zaujme na první pohled. Perfektně doplní autentické vyznění nejen industriální, ale i moderní koupelny.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OSAKA |
| Rozměr | 109x26 mm |
| Průměr | 109 mm |
| Šířka | 109 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 109 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.1757 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128929 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590913128929 |
| Průměr: | 109mm |
| Šířka: | 109mm |
| Výška: | 26mm |
| Hloubka: | 109mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Polyresin |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Mýdlenka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | OSAKA |
| Série ID: | series.263045272044761 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
