ORBIS koupelnové stropní svítidlo, ø 300mm, senzor, OSRAM, 1600lm, 15,5W, IP44
Kód: AC36060022MDetailní popis produktu
Barva LED: Teplá bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Teplá bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 2800 - 3000 K. Toto světlo je pocitově teplé, má nažloutlý až oranžový nádech. Navozuje příjemnou a uvolněnou atmosféru, proto je vhodné do ložnic a jídelen.

| Značka | OSRAM |
|---|---|
| Průměr | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Materiál | Plast |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Pohybový senzor |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 15.50 W |
| Barva LED | Teplá bílá (2 800 - 3 000 K) |
| Svítivost | 1600 lm |
| Hmotnost | 1.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4099854448126 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 4099854448126 |
| Průměr: | 300mm |
| Šířka: | 300mm |
| Výška: | 85mm |
| Hloubka: | 300mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 15.5W |
| Barva LED: | Teplá bílá (2 800 - 3 000 K) |
| Svítivost: | 1600lm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Záruka: | 2 roky |
| Ovládání světla: | Pohybový senzor |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
