OLMO zásobník na toaletní papír max. Ø 26cm, 265x280x130mm, ABS bílá
Kód: 1318-48Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 270x282x131 mm |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 282 mm |
| Hloubka | 131 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 1.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913129971 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky na WC papír do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 8590913129971 |
| Šířka: | 270mm |
| Výška: | 282mm |
| Hloubka: | 131mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
