OLMO zásobník na papírové ručníky 305x304mm, bílá
Kód: 1318-49Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 305x304x97 mm |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 304 mm |
| Hloubka | 97 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.7650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913129988 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky na ručníky do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8590913129988 |
| Šířka: | 305mm |
| Výška: | 304mm |
| Hloubka: | 97mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
