OLMO zásobník na papírové ručníky 273x206mm, bílá
Kód: 1318-40Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 273x205x96 mm |
| Šířka | 273 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hloubka | 96 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.7650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118883 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky na ručníky do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8590913118883 |
| Šířka: | 273mm |
| Výška: | 205mm |
| Hloubka: | 96mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
